Ostatní služby, kompletace, doprava


Vzhledem k tomu, že se naše společnost zaměřuje na kompletní zpracování tiskových zakázek, jsme schopni vyrobit vaše disky přesně na míru. Stačí si jen pomyslet a vše ostatní můžete nechat na nás. Pomůžeme vám s přípravou vašich dat, doporučíme vhodné médium či obal, zpracujeme grafický návrh a celou výrobu zrealizujeme až po odevzdání požadovaného výrobku.

Nedílnou součástí výroby je kompletace zakázek. Hotová média a tiskoviny jsou vkládány do obalů, které mohou být případně zataveny do fólie (celofán nebo PP) dle požadavků zákazníka.

Kompletace není nikterak vázána pouze na produkty vyrobené naší firmou. Budete-li mít např. vlastní média, tiskoviny či obaly, provedeme jejich kompletaci do požadovaného finálního produktu.

Hotovou zakázku připravíme k expedici a tu si pak můžete buď osobně vyzvednout nebo ji dle vašich dispozic doručíme na libovolné místo v celé ČR i v zahraničí.

Cena doručení zásilek je dána aktuálními cenovými tarify jednotlivých dopravců a závislá především na hmotnosti a rozměrech expedované zásilky, na místě doručení a požadovaném typu dopravy. O její výši vás budeme informovat vždy současně s kalkulací výroby.

V případě jakýchkoli dotazů, nejasností či vašeho zájmu o jiné, než zde uvedené služby, nás neváhejte kontaktovat. Ochotně vám odpovíme na jakékoli vaše otázky.