Obaly CD & DVD


Vyrobená média lze samozřejmě vložit do libovolného obalu, a to i do vlastního obalu zákazníka.

Obaly (balení) můžeme rozdělit do následujících kategorií:

  • Spindl: (tj. bez obalu): nezabalená média se nasouvají na trn (spindl) a vzniklý sloupec médií se pak zabalí (případně zataví) do folie a trn vysune
  • Cake boxy: pevný plastový obal se středovým trnem pro sloupec různého množství nezabalených médií (10, 25, 50 nebo 100 ks)
  • Krabičky: pevné plastové obaly pro samostatné balení jednotlivých nosičů (či několika nosičů najednou) s možností vkládání různých tiskovin v závislosti na typu krabičky (např. slim box, jewel box, DVD box, atd.)
  • Obálky: papírové či polypropylenové obaly (sáčky) pro samostatné balení jednotlivých nosičů
  • Kartonové pošetky: papírové obaly pro samostatné balení jednotlivých nosičů s možností přímého ofsetového potisku (pouze v nákladech od 500 ks)
  • Digipacky: papírové obaly s plastovou vnitřní částí k usazení média pro samostatné balení jednotlivých nosičů s možností přímého ofsetového potisku (pouze v nákladech od 500 ks)
  • Trny: plastové nebo pěnové samolepící trny pro uchycení nezabalených médií při jejich vkládání např. do publikací, brožur, desek apod.

Krabičky, kartonové pošetky a digipacky lze navíc zatavit do fólie (celofán či PP), která při distribuci zabrání vypadnutí média z obalu či nežádoucí manipulaci s tímto diskem (např. v prodejní síti).

Námi standardně nabízené typy obalů naleznete v on-line kalkulátoru a jejich vyobrazení si můžete prohlédnout níže.

Nabídka obalů je pochopitelně mnohem širší. Nenaleznete-li tedy v naší nabídce požadovaný obal, neváhejte nás kontaktovat, jsme schopni uspokojit téměř jakýkoli váš požadavek.

Spindl

Spindl

Cake boxy

Cake Box pro 10ks Cake box pro 25ks Cake box pro 50kx Cake box pro 100ks

Krabičky

dvd box černý 7 mm dvd box černý 9 mm dvd box černý 14 mm dvd box černý double dvd box čirý jewel box černý tray jewel box čirý tray jewel box double černý tray jewel box double schema jewel box schema mini jewel box slim box černý tray slim box čirý tray slim box schema

Obálky

papírová obálka s okénkem a lepící chlopní PP obálka s chlopní 1 PP obálka s chlopní pro mini CD PP obálka s chlopní a zadním lepením PP obálka s lepící chlopní PP obálka s lepící chlopní a zadním lepením2 PP sáček

Kartonové pošetky

Kapsa Kapsa pro mini CD PCD1-A

Schéma pošetky do 500ks, Schéma pošetky pro větší náklady

Digipacky

Digi pack Digi pack Digi pack Digi pack

Digi pack 4 strany, Digi pack 6 stran

Trny

samolepící pěnový trn samolepící plastové trny