Tiskoviny


S výrobou CD a DVD je nerozlučně spjata i výroba příslušných tiskovin, jako jsou booklety, inlaye či další tiskoviny dle požadavků zákazníka.

Jako podklady pro výrobu tiskovin mohou sloužit tisková data poskytnutá přímo zákazníkem, nebo je v našem DTP studiu rádi navrhneme, zpracujeme, zašleme ke korektuře a po jejím odsouhlasení vytiskneme.

V závislosti na počtu požadovaných tiskovin zvolíme pro jejich výrobu nejvhodnější tiskovou technologii. V malých nákladech je to digitální tisk, v nákladech cca nad 500 ks tisk ofsetový.

Samozřejmostí jsou dokončovací práce jako falcování, bigování, perforace, šití apod. a vkládání tiskovin do obalů.

Zákazníkům, kteří si tiskové materiály dodají již hotové, nabízíme vkládání těchto tiskovin do obalů v rámci finální kompletace jejich zakázky nebo jako službu zcela samostatnou.

Rozměry nejběžněji vyráběných tiskovin naleznete zde a návod, jak je správně připravit pro další zpracování, si můžete přečíst v kapitole příprava tiskových podkladů.

Standardní nabídku nejběžnějších tiskovin naleznete v on-line kalkulátoru.

Pokud tato nabídka nepostačuje vašim představám a požadavkům, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám vyrobíme i jakékoliv jiné tiskoviny dle vašich návrhů, specifikací zakázky či zvoleného typu obalu.